Потяг Рахів –Харків з`єднав схід і захід України. Фото. Рахів новини

рахів-харків

потяг рахів-харків перше прибуття 11.12.2017

В 2014 році було відкрито залізничне сполучення між самим високогірним містом України Раховом та столицею Київ. Маршрут потягу Рахів–Київ був правильно зорієнтований у сучасних складних ринкових умовах країни і постійно завантажений. Тому керівництво Рахівського району, громадськість, залізничники доклали чимало зусиль, щоб розробити новий маршрут, який з`єднав би схід і захід країни. Це було нелегко, так як зараз чимало традиційних маршрутів із-за низької рентабельності скорочується, або відміняється.

Перший потяг Рахів –Харків прибув на залізничну станцію Рахів 11 грудня 2017 р., де його зустрічали представники Рахівської райради та Рахівської райадміністрації, залізничники, громадські активісти, голови населених пунктів району, гості. До присутніх звернулись голови Рахівської районої адміністрації та райради П. Басараба та В. Дан, Заступник Рахівського міського голови П. Бочкор, представник Івано-Франківського відділення Львівської залізниці Я. Лучко. Колишній міністр транспорту України та депутат Верховної Ради, уроженець Рахівського району О. Климпуш, який приклав чимало зусиль до відкриття вказаних маршрутів привітав присутніх із даною подією і інформував, що після 15 січня 2018 року буде відкрито ще один залізничний маршрут Рахів – Одеса – Рахів

Є надія, що нові маршрути з`єднають промислові райони сходу та півдня України, будуть зручними для пасажирів обох напрямів, рентабельними для залізниці, сприятимуть розвитку економічних зв`язків промислових регіонів сходу,півдня і заходу та дозволять загрузити туристично-рекреаційні заклади Закарпаття і Прикарпаття, активізують товарообмін всередині країни. Горяни сподіваються, що дане сполучення принесе значні позитивні зміни в житі і економіці.

 

www.rakhiv.net Рахів новини м.Рахів та Рахіського району

You may also like...

cross platform iptv player