191-ша річниця храмового свята Йоана Непомукського в м. Рахів.

191-ша річниця храмового свята в м. Рахів.

14 травня 2016р. парафіяни храму Йоана Непомукського відзначили 191-у річницю храмового свята.
Урочисту Літургію целебрував єпископ-ординарій Мукачівської дієцезії Антал Майнек. Разом з ним концелебрували: о-декан Ласло Микуляк – настоятель храму, о. Шандор Манкович, о. Іштван Береш, о. Андрій Кващук, а також греко-католицький священик о. Василь Носа.

На початку Святої Меси найменші парафіяни нашого храму привітали єпископа Антала. Настоятель храму о. Ласло привітав всіх присутніх гостей: духовенство, представників угорської дипломатії в Україні та делегації міст-побратимів з Будапешта, Деска та Свідніка, мера міста Віктора Медвідя, а також всіх паломників які прибули, щоб розділити спільно радість ювілейного святкування. Літургію Служби  Божої прикрашав спів церковного хору “Laudate Dominum”.

Виголошуючи проповідь єпископ Антал заохочував до читання Біблії щодня і навчатись у Біблійних постатей, як ми повинні протистояти «князю цього світу», як це робив і Святий Йоан Непомукський. Перед початком Євхаристичної жертви на знак подяки Господу вірні принесли дари до вівтаря – хрест з розп’яттям Ісуса Христа, хліб та вино, які стали Тілом і Кров’ю Христа. Подяку за всі отримані благодаті вірні склали у вшануванні  Євхаристійного Ісуса в урочистій процесії навколо храму.

Традиційним ключовим моментом стало привітання настоятелем парафіян, які мають поважний вік і є найстаршими в нашій парафії, зокрема найстаршу сімейну пару.

Всіх присутніх на храмовому святі, запросили на подвір’я парафіяльного двору для освячення пам’ятної дошки на честь тих осіб, які протистояли знесенню храму в радянські часи. Після освячення пам’ятної дошки єпископом Анталом, відбулось покладання вінків.

Після закінчення урочистості віряни Рахівської парафії запросили всіх гостей та паломників за святковий стіл та продовжити святкування з відкриттям концертної програми, приуроченій «Дню сім’ї», який вперше організували на теренах парафії.
Наступного дня в урочистість Зіслання Святого Духа, після Святої Меси молодь парафії, презентувала театралізовану виставу про життя св. Йоана з Непомук.
Двохденне святкування храмового свята увінчав концерт народної артистки України – Етелли Чуприк у храмі.

Подяка Господу за ці чудові дні святкування храмового святкування, а також вдячність настоятелю храму о. Ласло Микуляку та всім учасникам, які долучились до організації двохденного святкування!
Агнеса Зан

рахів_191_річниця_римо-католицького_храму

рахів_римо_свято_храму

рахів_191_річниця_обхід_римо-католицька_церква

свята_меса_римо-католицька-церква_рахів

Єпископ_Антал_Майнек

Єпископ_Антал_Майнек_Рахів

римо_католицький_храм_рахів

catolikus_Plébánia_Rahó_2016

Római_catolikus_Plébánia_Rahó

рахів_храм_йоана_непомукського

рахів_костьол_йоана_непомукського

рахів_освячення_дошки_вірникам

рахів_римо-католицький_храм_покладання_вінків

рахів_римо-католицька_парафія_покладання_вінків

catolikus_Plébánia_Rahó 2016

рахів_день_сімї

рахів_день_сім`ї

catolikus_Plébánia Rahó_2016

рахів_концерт_римо-католицька

catolikus_Plébánia_Rahó_chalad_nap

catolikus Plébánia_Rahó_2016

catolikus_Plébánia_Rahó_concert

рахів_римо-католицька_концерт

You may also like...

cross platform iptv player