“Народний владика Іван Маргітич”. У Рахові презентовано книгу про греко-католицького єпископа. Рахів новини

“Народний владика Іван Маргітич”.

Така назва презентованої 4 квітня 2016 року книги з матеріалами науково-практичної конференції “10 років без владики Івана Маргітича: на перехресті віків”(Рахів — Ужгород, 5-6 вересня 2013р.), Матеріали конференцій за редакцією О. Масляника, останнім упорядковані і видані за підтримки о. В.Носи, рахівських газдів-доброчинців.

Презентації книги будуть продовжені в Ужгороді, Львові…В книзі вміщено наукові розвідки, спогади і повідомлення учасників конференцій, що стосуються збереження пам`яті про народного єпископа Івана Маргітича.

Організатори провели презентацію в приміщенні греко-католицької фари в м. Рахів, де зупинявся, деякий час мешкав, працював Іван Маргітич, тут зберігся дух народного владики, відкрито музей. Даний захід проходив на високому духовному рівні — це значна подія в громадському та релігійному житті району, області.

Настоятель Св`ятоуспенської греко-католицької Церкви в м. Рахів о. В. Носа, журналіст та видавець О. Масляник, заступник голови Рахівської райради І. Копич, В. Дряшкаба, О. Шкуро розповіли про збір матеріалів та видання книги, про складний і нелегкий шлях, тяжкі випробування, високу духовність, вірне служіння Богу і рідному народу св`ященника-патріота – народного владику Івана Маргітича.

о.Василь_Носа_презентація_народний_владика_Іван_Маргітич

народний_владика_Іван_Маргітич

презентація_народний_владика_Іван_Маргітич

О.Масляник_презентація_народний_владика_Іван_Маргітич

презентація_народний_владика_Іван_Маргітич_В.Дряшкаба

О.Масляник-презентація_народний_владика_Іван_Маргітич

презентація_народний_владика_Іван_Маргітич_І.Копич

презентація_народний_владика_Іван_Маргітич_О.Шкуро

о.В.Носа, О.Масляник_народний_владика_Іван_Маргітич

www.rakhiv.net Рахів новини м.Рахів та Рахівського району

You may also like...

cross platform iptv player